OBJEDNAT ZBOŽÍ
Náhodné produkty

Úvod

Thajské Svatební Lampiony Štěstí a Čínské Lampiony přání- DVOJNÁSOBNÉ PALIVO, s českým návodem, ihned k dodání

Naše Thajské Svatební Lampiony Štěstí a Čínské Lampiony Přání jsou 100% ORIGINÁLNÍ Z THAJSKA A Z ČÍNY!
Jsou vyrobeny z rýžového papíru a k letu používají hořící voskový papír ve tvaru čtverečku 8 x 8cm. Palivo je 2x větší než u jiných prodejců v ČR.
Naše lampiony skutečně hoří až 25 minut a tím dosahují výšek okolo 1600m.

Také si můžete Lampion Štěstí nebo Přání přizpůsobit. Napište nebo namalujte na Lampion jméno milované osoby, jméno člena rodiny, slova lásky, báseň nebo cokoli jiného co chcete. Nebo své přání.

Lampiony Štěstí a Přání jsou perfektní, bezpečnou alternativou k ohňostroji. Lampiony Štěstí a Přání Vám přinesou finále Vašeho velkého dne, které si Vy i Vaši hosté budete pamatovat navždy!

Thajské Lampiony Štěstí a Čínské Lampiony Přání obsahují 2x větší palivo (8 x 8 cm) než lampiony jiných prodejců v ČR (prodávají lampiony s palivem 4 x 4 cm) a tím Lampiony Štěstí a Přání hoří až 25 minut a dokáží vzlétnout až do výše 1600m. Video o tom, co Vás může potkat při pouštění lampionu s palivem 4 x 4 cm je zde: část 1, část 2 a část 3

Thajské Svatební Lampiony Štěstí a Čínské Lampiony Přání jsou originální lampiony z Thajska a z Číny, žádné levné napodobeniny. Nezkažte si SVŮJ den imitací, která buď nevzlétne nebo shoří při zapalování!

Materiál: Rýžový papír a drátěná kostra
Rozměry (cm): cca 110 * 65
Popis: Biologicky odbouratelné, papír odolný vzplanutí, bez rizika, BEZPEČNÉ!
Jedno balení obsahuje: 1x lampion, 1x palivo pro let, podrobný český návod k použití
Výše letu: cca 1600m
Doba letu: až 25 minut

Originální Svatební Lampiony Štěstí a Přání, létající balónky, balóny štěstí pocházejí ze severního Thajska a z jižní Číny.

Nápad pro svatbu, párty, svátek, narozeniny nebo jakoukoliv jinou oslavu.

Thajské Lampiony Štěstí a Čínské Lampiony Přání jsou buď bílé nebo mají syté barvy natolik, že je lze použít a vidět na obloze i za bílého dne!

svatba
narozeniny
svátek
výročí
Mikuláš
Vánoce
Silvestr
Valentýn
firemní akce
originální dárek
rozzářené dětské oči
překvapení
romantika


Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@LAMPIONstesti.eu


Při odběru více kusů zboží platíte pouze jedno poštovné a balné!