OBJEDNAT ZBOŽÍ
Náhodné produkty

Test věrnosti - novinka na trhu v ČR

Testovací sada věrnosti Vašeho partnera


Faithfulness Test je rychlý a snadný prostředek, který zjistí přítomnost spermatu na spodním prádle, či jakémkoliv jiném kusu oblečení a nebo místa, kde máte podezření, že se sperma vyskytuje. Faithfulness Test obsahuje zvláštní patentovanou složku, která okamžitě zjistí přítomnost spermatu. (nezáleží na tom, zda je sperma ještě čerstvé, či zda je staré několik dní. Přítomnost spermatu se dá zjistit dokonce zpětně do 2 let. Viz případ Clinton-Lewinská).Tento svého druhu jedinečný test na zjištění přítomnosti spermatu je navržený pro získání pravdy. Pro ty, kteří podezřívají svého partnera / partnerku z nevěry.

Výsledek testu je znám za méně než 15 sekund! Sada umožňuje více jak 20x zjistit pravdu!

Jak to pracuje?

Ženy
Po pohlavním styku ženy v pochvě vydrží sperma průměrně pár hodin (u některých žen až 72 hodin). V této době dochází k k výtoku zbytku spermatu z pochvy, který se usazuje na jejím spodním prádle (kalhotkách). Výtok je zcela nekontrolovatelný i přes důkladnou hygienu. Zbytek spermatu se usadí na spodním prádle a vzniknou malé skvrnky uschlého semene. Tyto skvrnky můžete snadno a rychle (v průběhu 15 sec.) odhalit použitím Faithfulness Testu.

Muži
Po pohlavním styku u muže (i přes použití kondomu) dochází rovněž ke znečištění spodního prádla zbytkem spermatu. Proto je Faithfulness Test určen i pro testování přítomnosti spermatu na mužském prádle.

Ukázka rozdílného zabarvení po 15 sekundách u negativního a pozitivního testu:

Tento test používají policejní vyšetřovací týmy, soukromí detektivové i soukromé osoby. Test odhalí přítomnost Nukleoproteinů, které tvoří 96% mužského spermatu.

.


Otázky a odpovědi na Faithfulness Test

.


Objednat sadu Faithfulness Test můžete ZDE

.

.

Test věrnosti - novinka v ČR

Trpíte noční můrou z podezírání z nevěry svého partnera. Máte podezření, že vás manžel nebo manželka podvádí?


Zjistěte si, co se opravdu děje! Nebuďte poslední, kdo se dozví pravdu! Zítra už může být pozdě!

Cena:1490.00
Dostupnost:Připraveno k odeslání