OBJEDNAT ZBOŽÍ
Náhodné produkty

Špionážní kamera a odposlech GSM X009 s dálkovým ovládáním, posílá video a zvuk na Váš mobil

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:1799.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

 Špionážní kamera X009 je velmi účinný nástroj k monitorování místnosti pomocí mobilní sítě GSM. Umožňuje provádět dálkový odposlech z libovolného místa prostřednictvím sítě GSM. K aktivování odposlechu stačí zavolat z nastaveného telefonu na číslo SIM karty použité v modulu.

Citlivý mikrofon shromažďuje zvuky v okolí a je schopen zachytit hovor ze vzdálenosti několika metrů. Díky tomu je možný hlasový odposlech naživo kdykoliv a odkudkoliv. Alternativně lze aktivovat nahrávání a ukládání všech zvuků.

X009 to není jen odposlech - zařízení má vestavěnou skrytou kameru, která umožňuje nahrávání videí a pořizování fotografií zasláním příkazu. Tyto funkce je možné ovládat odesláním příkazu v podobě SMS zprávy.

Data jsou ukládána na vyměnitelné paměťové karty typu microSD/SDHC. Modul GSM kamery je napájen z vestavěného akumulátoru, který zajišťuje dlouhou provozní dobu - až 15 dní v pohotovostním režimu!

Špionážní kamera nabízí široké možnosti odposlechu a video dohledu, malé rozměry, jednoduchou obsluhu a dlouhou provozní dobu.

Rozlišení videa
ROZLIŠENÍ
video: VGA 320×240
snímky: 640×480
Formát videa
FORMÁT ZÁZNAMU
video: AVI
snímky: JPG
Port microUSB
PORT USB
vestavěný
Video
KOMPATIBILITA S WINDOWS

Nejdůležitější vlastnosti skryté kamery GSM X009:

Nenápadné odposlouchávání v reálném čase s globálním dosahem (síť GSM)
Nahrávání zvuku
Nahrávání videa
Funkce fotografií - uloží na kartu nebo ji odešle jako MMS zprávu
Data ukládaná na vyměnitelné kartě micro SD/SDHC
Jednoduchá obsluha - stačí vložit SIM kartu a zavolat
Dálkové ovládání pomocí SMS příkazů
Kompaktní rozměry a kvalitní zpracování
Skrytá kamera a odposlech X009 je ideální nástroj na monitorování zajímavých prostor a získání důležitých důkazů. Veškeré funkce byly navrženy tak, aby umožňovaly diskrétní činnost, která nevzbudí podezření.

Možnosti použití odposlechu:

Ochrana dítěte
Monitorování zaměstnanců
Zajištění bezpečnosti bydlení a firmy

Popis produktu Multifunkční GSM odposlech s kamerou a MMS
Štěnice umožňuje vzdálený odposlech prostor díky integrovanému, citlivému mikrofonu. Pro pohodlnější monitorování je štěnice vybavena detekcí zvuku s nastavitelnou citlivostí.

Odposlech je dále vybaven kamerou, pomocí které může nahrávat video na interní paměťovou kartu, či pořizovat fotografie a odesílat je prostřednictvím MMS na Váš mobilní telefon.

Funkce: GSM odposlech s MMS kamerou

možnost odposelchu v reálném čase
detekce zvuku s možností upozornění pomocí SMS či zavoláním
nahrávání audio / video v okolí štěnice
odesílání fotografií nebo videa prostřednictvím MMS
možnost zjištění stavu baterie na dálku
podpora až 128GB micro SD
zařízení je vhodné k zabezpečení či monitorování chat, bytů, domů, vozidel, či jiných prostor

Obsah balení:

GSM odposlech s MMS kamerou
USB kabel

Paměť 8GB MicroSD SDHC vhodnou pro tento přehrávač je možné koupit zde

Výrobek je možné nabíjet buď v USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@LAMPIONstesti.eu

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.