OBJEDNAT ZBOŽÍ
Náhodné produkty

GSM štěnice - odposlech přes mobilní telefon - VOLÁ ZPĚT

VÝPRODEJ až -70%


Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice
Elektronika » Auto elektronika

Cena s DPH:1349.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Tato GSMspy II štěnice se neliší pouze širším okruhem mikrofonu. Jako jediná svého druhu se dokáže aktivovat hlasem a zavolat na libovolné tel. číslo. Lze využít i jako bezpečnostní zařízení. 

V kombinaci s hlasitým autoalarmem nebo hlasitým domovním alarmem ideální věc pro ochranu majetku. ZATELEFONUJE OKAMŽITĚ PO SPUŠTĚNÍ ALARMU!

GSMspy II vhodně umístíte. Poté zvolíte zda-li Vám má volat zpět když zaznamená zvuk nebo jestli si ji přejete aktivovat zavoláním na číslo SIM karty, kterou jste vložili. Odkudkoliv zavoláte na číslo GSMspy II (jakoukoli SIM kartu pohodlně vložíte ze strany přístroje), uslyšíte ihned aktuální dění v okolí mikrofonu, nebo počkáte až Vám GSMspy II zavolá sama.

Narozdíl od jiných výrobků je tato GSM štěnice vybavena funkcí aktivace hlasem a zpětného zavolání. Nebudete tak už marnit čas a peníze voláním, když v okruhu štěnice nebude probíhat žádný rozhovor, ale GSM štěnice Vám zavolá sama, jakmile v okolí nějaký zvuk zaregistruje. V současnosti na trhu neexistuje zařízení, které by mělo větší dosah, delší výdrž baterie a kvalitu přenášeného zvuku, při zachování minimálních rozměrů 5 x 4 x 1.5 cm, jako má tato štěnice.

Pokud váš mobilní telefon umí nahrávat hovory, lze touto funkcí získat záznam, který pak můžete exportovat např. do počítače pro jednodušší vyhodnocení záznamu, uložit si jej, vypálit ... Mikrofon má automatické řízení citlivosti, tudíž pro něj není problém monitorovat zvuk v blízkosti od centimetrů až po řády metrů.

Další možností využití je např. zabezpečení automobilu. Pokud si pořídíte SIM kartu od operátora s možností lokalizace, např. T-mobile lokátor, tak můžete kdykoliv jednoduše zjistit přesnou GPS pozici Vašeho vozu. Navíc můžete zavolat na číslo GSMspy II a poslouchat co se děje ve voze.

miniautrní GSM štěnice
■nepotřebujete nic, jen svůj mobilní telefon, nebo pevnou linku z které na GSM štěnici voláte
■žádné dráty, žádné radiové vlny na krátkou vzdálenost, žádný speciální přijímač ...
■pouze telefonní spojení s GSM štěnicí, která přenáší mikrofonem zvuk ze svého okolí
■do telefonní GSM štěnice můžete vložit jakoukoliv SIM kartu a na její číslo pak ihned volat
■pro téměř bezplatné volání na ni, lze využít různé výhodně tarify jednotlivých operátorů
■provoz je dle konkrétních podmínek a provedení několik desítek hodin na jedno nabití baterie, případně NON-STOP při napojení na síť.
■automatické řízení citlivosti AGC (automatic gain control)
■snadná výměna za jakoukoliv SIM kartu, přístroj není blokovaný!
■vkládaná SIM karta musí mít vypnutý PIN (lze nastavit v jakémkoli telefonu)
■zapnutí odposlechu - automatické přijmutí hovoru po prvním zazvonění - bez zvuku, či světelné diody
■nabíječka do sítě na neomezený provoz

Co vše je v ceně?
■GSM spy - odposlouchávací zařízení s baterií
■USB kabel
 

Ve spojení s tímto produktem pracuje jako GSM hlásič poplachu. Vidíte na mobilním telefonu o narušení prostoru a můžete slyšet přes mobil co se v prostoru děje.

 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@LAMPIONstesti.eu

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.