OBJEDNAT ZBOŽÍ
Náhodné produkty

Detektor GSM odposlechů, GPS lokátorů, WIFI, Bluetooth

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Detektory kovů, zbraní, špionážní techníky

Cena s DPH:1099.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání
ks

RF Bug Detector je zařízení, které slouží jako GSM Detektor ať už štěnic resp. jakéhokoliv bezdrátového signálu ve Vašem bytě, kanceláři či jiných prostorech.

Detektor skrytých kamer a lokátor odposlechů RF Bug Detector signalizuje přiblížení se ke zdroji signálu pomocí postupného rozsvěcování LED diod a zvyšující se frekvence audio signálů. Existuje také možnost přepnutí do režimu vibrace - přítomnost vysílače a přiblížení k němu zvyšuje intenzitu vibrací zařízení.Detektor skrytých kamer a lokátor odposlechů RF Bug Detector signalizuje přiblížení se ke zdroji signálu pomocí postupného rozsvěcování LED diod a zvyšující se frekvence audio signálů. Existuje také možnost přepnutí do režimu vibrace - přítomnost vysílače a přiblížení k němu zvyšuje intenzitu vibrací zařízení.

Toto speciálně upravené zařízení také zjistí jestli náhodou Váš mobilní telefon není odposloucháván. Pokud zařízení zachytí vysílaný signál začne pískat či vibrovat a rozsvítí se zelené LEDky podle intenzity signálu.

Detektor pracuje na všech GSM kmitočtech včetně bezdrátových kamer. Hravě zjistíte, že ve Vašem okolí někdo telefonuje, nebo Váš telefon někdo ovládá. Zařízení dokáže bez problémů zachytit bezdrátové kamery, štěnice na odposlech a jiné bezdrátové zařízení.

Hlavní výhody detektoru

VELMI SNADNÉ POUŽITÍ!
Nepotřebujete žádné odborné znalosti. Stačí zapnout detektor a zjistit, zda signalizuje přítomnost odposlechu nebo kamery.

DOSAH DETEKTORU - 10 METRŮ
Skenování prostoru v dosahu 10 metrů od špionážního detektoru umožňuje rychlou kontrolu místnosti a nalezení kamer nebo odposlechu.

DŮKLADNÁ LOKALIZACE ODPOSLECHU
Přibližování se zdroji signálu aktivuje intenzivnější signalizaci LED diodami nebo silnější vibrace detektoru RF Bug Detector.

MAXIMÁLNĚ DISKRÉTNÍ!
Špionážní RF Bug Detector můžete použít v přítomnosti dalších osob, nenápadně ho vložit do kapsy a spustit režim vibrací. Při chůzi po místnosti budete moci prozkoumat přítomnost odposlechů, aniž byste vzbudili něčí podezření.

POHODLNÉ NABÍJENÍ
Detektor skrytých kamer a odposlechů je napájen bateriemi typu AAA, které mohou být kdykoliv nahrazeny novými, a vy můžete pokračovat ve své činnosti. Nevyžaduje mnohahodinové nabíjení!

ESTETICKÝ A ODOLNÝ
Detektor RF Bug Detector je vyroben z odolného materiálu, který nejen chrání komponenty, ale také přináší uspokojivý vzhled modulu.

MALÉ ROZMĚRY
Praktický a snadno ukrytelný detektor, dokonalý v každé situaci, která vyžaduje diskrétnost.

 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@LAMPIONstesti.eu

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.